Apie mus

„Orkla Health“ – viena didžiausių maisto papildų gamintojų Skandinavijos šalyse. Bendrovei priklauso keturios modernios gamyklos Danijoje ir Norvegijoje. Siekiant pilnai kontroliuoti produktų kokybę, gamyba vyksta tik Skandinavijoje, neperkeliant jos į kitas pasaulio šalis.

Bendrovės produktų portfelyje – platus pasirinkimas itin kokybiškų maisto papildų ir maisto produktų. Lietuvoje „Orkla Health“ pristato išskirtinį vartotojų pasitikėjimą pelniusius žuvų taukus „Möller‘s“, vitaminų ir mineralų papildus „Livol“ ir „Gerimax“, erškėtuogių miltelius sąnariams „Litozin“, augalinio pagrindo maisto papildus „Futura“, pastiles gerklei su karvių priešpieniu – „Curamed“. Naujausias Lietuvos rinkai pristatytas prekės ženklas – „Nutriless“. Tai labiausiai ištirti skandinaviški produktai svoriui mažinti ir kontroliuoti.

2007 m. įkurta „Orkla Health“ sujungė tris skandinavų farmacijos lyderes – šimtametes tradicijas puoselėjančią žuvų taukų produktų gamintoją „Möller`s“, multivitaminus gaminančias bendroves „Collett Pharma“ ir „Dansk Droge“. Didelę patirtį turinčios bendrovės jėgas suvienijo tam, kad kartu vykdytų bendrą misiją padėti žmonėms gyventi sveikiau ir lengviau. 

Šiuo metu bendrovės atstovybės veikia Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Lietuvoje, Latvijoje. Įmonėje dirba daugiau nei 450 darbuotojų. Visi jie kasdien dirba tam, kad vartotojams pateiktų jų poreikius atitinkančius,  išskirtinės kokybės maisto papildus ir vitaminus. Produktai pristatomi į daugiau nei 30 pasaulio šalių.

Iki 2014 m. įmonė vadinosi „Axellus“ vardu. Vėliau pavadinimas buvo pakeistas į „Orkla Health“, nes tai  labiau atspindi įmonės veiklą, kilmę ir tapatybę.

„Orkla Health“ yra didžiausio Norvegijoje verslo koncerno Orkla_logo  dalis. Šios bendrovės istorija siekia 1654-uosius. Šiandien „Orkla“ valdo gerai žinomus maisto papildų ir maisto produktų prekės ženklus, užsiima finansinėmis investicijomis, nekilnojamojo turto vystymu, veikia vandens ir aliuminio sektoriuose. „Orkla“ veikia daugiau nei 40 pasaulio šalių ir yra viena didžiausių kompanijų Norvegijos akcijų biržoje. Bendrovėje dirba daigiau nei 28 000 darbuotojų.