Socialinė atsakomybė

Esame viena didžiausių maisto produktus ir papildus gaminanti bendrovė Skandinavijoje. Išsilaikyti šioje pozicijoje įmanoma tik pelnius vartotojų pasitikėjimą. Jį ypač vertiname ir dedame didžiules pastangas tai išlaikyti. Vienas iš mūsų tikslų – tiksliai, sąžiningai ir atsakingai informuoti vartotojus apie produktus, jų sudėtį, kokybę ir paskirtį. Įmonė kasmet investuoja į mokslinius tyrimus, todėl produktų poveikis sveikatai yra ne numanomas, o pagrįstas ir dokumentuotas.

„Orkla Health“ turi visas galimybes prisitaikyti prie vartotojų poreikių ir sukurti kokybe išsiskiriančius vertingus produktus, kurie padeda jaustis geriau.

Etiškas pirkimas

Siekiant išlaikyti produktų kokybę, didžiulius reikalavimus keliame ne tik sau, bet ir žaliavų tiekėjams. Bendradarbiaujame tik su tokiais partneriais, kuriems, kaip ir mums, rūpi gamtosauga ir gamtai žalos nedarantis išteklių naudojimas. Nepaisant to, kad finansiškai tai kainuoja brangiau. 

Su visais partneriais pasirašomose žaliavų tiekimo sutartis, kuriose reikalaujama laikytis „Orkla“ koncerno ir Jungtinių Tautų etikos kodekso. Su tiekėjais aptariama ir tiekėjų socialinės atsakomybės geroji praktika (the Supplier Ethical Data Exchange, SEDEX).

Vykdydami aplinkosaugos įsipareigojimus, kontroliuojame žaliavų kokybę ir jų paruošimo sąlygas. Ypač didelį dėmesį kreipiame pasaulio jūroms. Galime drąsiai užtikrinti, kad žuvų taukus ruošiame tik iš griežtai reglamentuotais ir gamtą tausojančiais būdais sužvejotų žuvų.

Atsakinga žvejyba

Visi skysti „Möller’s“ žuvų taukai yra grynas laukinių arktinių menkių kepenų aliejus. Menkės žvejojamos Šiaurės jūroje laikantis tausojančios žvejybos principų. Tai patvirtina ir 2013 m. įmonei suteiktas „Friend of the Sea“ saugios žvejybos sertifikatas.

„Friend of the Sea“ yra tarptautinė ne pelno siekianti organizacija, kurios misija – išsaugoti pasaulio jūras. Šios organizacijos teikiami sertifikatai patvirtina, kad produktai yra gaminami iš teisėtais būdais sužvejotos žaliavos, neviršijant nustatytų kvotų, saugant į tarptautinę Raudonąją knygą įtrauktus augalus bei gyvūnus ir nedarant žalos jūros dugnui. Sertifikatas nurodo ir tai, jog produktuose nėra genetiškai modifikuotų medžiagų ar augimo hormonų. Kol kas „Friend of the Sea“ sertifikatai suteikti tik 70 jūrinės kilmės produktų pasaulyje.

Solidi narystė

„Orkla Health“ yra tarptautinės nevyriausybinės organizacijos GOED narė. Ši organizacija vienija geriausių omega-3 produktų gamintojus pasaulyje. GOED priklausančios kompanijos įsipareigoja laikytis pačių aukščiausių kokybės standartų, griežto etikos ir verslo praktikos kodekso. „Orkla Health“ yra vienintelė GOED narė, kurios gaminiais prekiaujama ir Lietuvoje.

„Orkla Health“ taip pat priklauso tarptautinei žuvų taukų gamintojų organizacijai IFFO (International Fish Oil and Fish Meal Organization), kuri laikosi griežto saugią žvejybą užtikrinančio etikos kodekso. Organizacija taip pat užsiima žaliavų tiekėjų sertifikavimu. 

 

 SEDEX                 Friend of the Sea fisheries_mazas                        Print